Twój koszyk: Koszyk jest pusty.
1297150710ukswodnik
1297150713ukswodnik2
lokalizacja
Aktualności:

Liga Pięciu Miast czyli zawody pływackie naszej młodzieży

W roku szkolnym 2009/2010 odbyły się zawody pływackie z cyklu „Liga Pięciu Miast”. Ideą zawodów było współzawodnictwo dziewcząt i chłopców, którego głównym celem była popularyzacja pływania jako formy profilaktyki zdrowotnej i aktywizacji dzieci na teren

Sprawozdanie z działalności UKS „Wodnik”

Głównym celem działalności UKS „Wodnik” jest organizacja pozalekcyjnego, sportowego życia dzieci, propagowanie zdrowego stylu życia, wdrażanie do świadomego i samodzielnego podejmowania przez uczniów działań na rzecz poprawy własnej sprawności i stanu zdr

Uczniowski  Klub  Sportowy  „WODNIK”  rozpoczął swoją działalność 13 listopada 2008 r. przy nowo wybudowanym obiekcie Krytej Pływalni w Głogowie Młp. Powodem dla którego UKS „Wodnik” został powołany do życia jest popularyzacja pływania oraz planowanie i organizowanie pozalekcyjnego życia sportowego  uczniów szkół podstawowych w oparciu o dostępne obiekty, sprzęt i finanse Krytej Pływalni „Wodnik”. Dodatkowo Klub  ma na celu  angażowanie wszystkich uczniów do różnych form aktywności ruchowej poprzez:
współzawodnictwo sportowe  tj. czynny udział w imprezach (zawodach) pływackich organizowanych przez  Krytą Pływalnię „Wodnik” oraz inne  zaprzyjaźnione  z Klubem Ośrodki Sportowe.
integrację i kształtowanie pozytywnych cech charakteru i osobowości w czasie zorganizowanych, różnorodnych form wypoczynku zarówno letniego jak i zimowego
„Wychowanie przez sport ” dzieci i młodzieży uczestniczącej w zajęciach klubowych ze szczególnym naciskiem na efektywną pracę w zespole, uczciwe współzawodnictwo, solidarność i umiejętność radzenia sobie w trudnych, stresujących sytuacjach.

Charakterystyka Klubu.

Zajęcia UKS „Wodnik” odbywają się na Krytej Pływalni „Wodnik” przy Ośrodku Sportu i Rekreacji mieszczącym się na ul. Parkowej 15 w Głogowie Młp.
W klubie trenuje 45 dzieci, podzielonych na trzy 15-osobowych grupy, z przedziału wiekowego I-VI klasa szkoły podstawowej. Przydział do poszczególnych grup został przeprowadzony w oparciu o wiek, warunki fizyczne i umiejętności pływackie zawodników.

Zarząd Klubu:
Prezes – Agnieszka Szeliga
Wiceprezes – Tomasz Moszczak
Członek Zarządu – Dominika Drąg-Szubart
Kadra szkoleniowa:
Ceny zamieszczone na stronie www.ukswodnik.erz.pl nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego i nie jest ofertą w rozumieniu art.66 Kodeksu Cywilnego.
Właściciel strony szanuje prywatność każdej osoby, która odwiedza jej strony internetowe. Jakiekolwiek informacje zebrane na temat Państwa będą użyte w pierwszym rzędzie do wykonania usługi, którą Państwo zamówiliście oraz do poprawy naszej obsługi względem Państwa. Powyższe cele realizujemy poprzez odpowiednie wykorzystanie informacji.

Podane informacje nie będą ujawniane żadnym innym podmiotom z wyjątkiem właściciela strony, firm do niej należących lub stowarzyszonych, jej agencji reklamowych, dealerów lub koncesjonariuszy, oraz innych firm, z którymi właściciel strony aranżuje usługi dla Państwa korzyści.

Będzie się to odbywać zgodnie z odpowiednimi przepisami prawa, dotyczącymi ochrony danych. Dane mogą być przechowywane i przetwarzane w granicach bądź poza granicami Unii Europejskiej, w różnych częściach świata. Macie Państwo prawo do wglądu do swoich danych, prawo do ich poprawiania oraz prawo zgłoszenia nam sprzeciwu wobec używania informacji o Państwu. Dołożymy wszelkich możliwych starań, aby spełnić Państwa życzenia. Prosimy jednak pamiętać, że pewne przepisy prawne, w szczególności regulujące kwestie bezpieczeństwa lub finansów mogą wykluczać niektóre działania. Jeśli mają Państwo dodatkowe pytania, których wyjaśnienie nie znajduje się na naszych stronach internetowych, prosimy je przesłać na adres z działu kontakt oglądanej strony.

z dopiskiem "Biuro Obsługi Klienta – Dane Osobowe".

Wszystkie dane osobowe gromadzone, przechowywane są i przetwarzane przez Pulawski Group z zachowaniem odpowiednich środków bezpieczeństwa, spełniających wymagania polskiego prawa. Nasza polityka ochrony danych osobowych opracowana została na podstawie polskich (Ustawa o ochronie danych osobowych z dn. 29 sierpnia 1997 r., Dz.U. nr 133 poz. 883 z późn. zm.) i międzynarodowych przepisów prawnych.

Zwracamy Państwa uwagę, iż korzystanie z tej strony internetowej oznacza Państwa akceptację naszej Polityki ochrony danych osobowych.