Twój koszyk: Koszyk jest pusty.
1297150710ukswodnik
1297150713ukswodnik2
17 717 60 76
lokalizacja
Aktualności:

Liga Pięciu Miast czyli zawody pływackie naszej młodzieży

W roku szkolnym 2009/2010 odbyły się zawody pływackie z cyklu „Liga Pięciu Miast”. Ideą zawodów było współzawodnictwo dziewcząt i chłopców, którego głównym celem była popularyzacja pływania jako formy profilaktyki zdrowotnej i aktywizacji dzieci na teren

więcej

Sprawozdanie z działalności UKS „Wodnik”

Głównym celem działalności UKS „Wodnik” jest organizacja pozalekcyjnego, sportowego życia dzieci, propagowanie zdrowego stylu życia, wdrażanie do świadomego i samodzielnego podejmowania przez uczniów działań na rzecz poprawy własnej sprawności i stanu zdr

więcej
W roku szkolnym 2009/2010 odbyły się zawody pływackie z cyklu „Liga Pięciu Miast”. Ideą zawodów było współzawodnictwo dziewcząt i chłopców, którego głównym celem była popularyzacja pływania jako formy profilaktyki zdrowotnej i aktywizacji dzieci na teren
Pierwsza edycja zawodów odbyła się na obiekcie MOSiR-u Łańcut 14.11.2009.  Zawodnicy UKS „Wodnik” zdobyli 5 medali: 2 złote, 2 srebrne i jeden brązowy. Dla UKS „Wodnik” były to pierwsze zawody wyjazdowe, a równocześnie pierwsze o tak wielkiej randze. Zawody były doskonałą okazją do sprawdzenia poziomu przygotowania technicznego kondycyjnego zawodników UKS „Wodnik” oraz podniesienia poziomu motywacji zawodników do dalszego rozwoju.
Druga edycja zawodów rozegrała się 23.01.2010 na Krytej Pływalni MOSiR Nowa Sarzyna. W różnych konkurencjach pływackich brało udział ponad 150 osób, co przełożyło się na bardzo wysoki poziom sportowy zawodów. Nasi zawodnicy zdobyli 7 medali indywidualnych: 1 złoty, 3 srebrne oraz 3 brązowe medale. Sukces został osiągnięty również w konkurencji drużynowej, gdzie sztafeta chłopców zajęła 3 miejsce, za co zostali odznaczeni brązowymi medalami. 
Trzecia edycja „Ligi Pięciu Miast” odbyła się 06.03.2010 r. na Pływalni „Wodnik” OSiR Głogów Młp. Na „swoim terenie” poszło zawodnikom zdecydowanie najlepiej. Zdobyli oni 11  medali w konkurencjach indywidualnych, w tym 3 złote, 5 srebrnych, 3 brązowe, z czego większość w grupie wiekowej 2002-2000. Brązowe krążki wywalczyli również chłopcy w sztafecie. Sztafeta Dziewcząt także  zasługuje na pochwałę z uwagi na to, iż była zdecydowanie najmłodszą sztafetą, a i tak udało im się pokonać rywalki z innych miast. 
Czwarta edycja zawodów  pływackich miała miejsce na Pływalni „Oceanik” W Leżajsku. Tutaj zawodnicy UKS „Wodnik” wywalczyli siedem krążków, w tym 2 złote medale i 5 brązowych, znakomicie spisała się także sztafeta chłopców, która pokonała rywali za co zdobyła srebrny medal. Dla zawodników Klubu  występ na obiekcie w Leżajsku nie był nowością, gdyż mieli oni już okazję wypróbować tu wcześniej swoje siły podczas zawodów o Puchar Burmistrza miasta Leżajsk, które zorganizowane były z okazji dni Leżajska. Na tych zawodach zawodnicy zgromadzili 2 złote, 3 srebrne, 5 brązowych medali.  
Piąta i ostatnia edycja organizowana przez sekcję pływacką z Sokołowa Młp. odbyła się 15.05.2010r. w krytej pływalni MOSiR Łańcut. W zawodach, kończących trwającą od listopada ubiegłego roku rywalizację, startowało ponad 150  najmłodszych adeptów pływania.  Również tą edycję należy zaliczyć do udanych, gdyż zawodnikom UKS „Wodnik” udało się pokonać punktowo zawodników z Nowej Sarzyny. Nasi pływacy zdobyli 2 złote, 4 srebrne i 4 brązowe medale. Sztafeta Chłopców zachęcona srebrem w poprzednich zawodach, wywalczyła pierwsze miejsce czyli bardzo cenny złoty medal. 
Na zakończenie „Ligi Pięciu Miast” przygotowany został piknik z poczęstunkiem oraz  podczas którego miało miejsce uroczyste rozdanie medali oraz wręczenie Pucharu Ligi Pięciu Miast, który wywalczył UKS „Wodniak” z Łańcuta z 1356 punktami. Drugie miejsce zdobyła sekcja pływacka  z Leżajska z sumą 1059 punktów, a trzecie z zawodnicy z Nowej Sarzyny gromadząc 579 punktów.  Nasi zawodnicy dzielnie wywalczyli czwarte miejsce zdobywając w sumie 406 punktów. Stawkę zamknął Sokołów Młp. z 78 punktami. Ogromy wkład w całościowy sukces mieli wszyscy zawodnicy, którzy swoją wspaniałą postawą i walecznością zdobywali punkty do klasyfikacji ogólnej zawodów. Czwarte miejsce naszych zawodników jest wielkim sukcesem biorąc pod uwagę niedługi staż w szkoleniu zawodników Sekcji. Taki stan rywalizacji może cieszyć, gdyż zawodnicy UKS „Wodnik” dopiero rozpoczynają swoją przygodę z pływaniem, a osiągając takie wyniki, świetnie rokują na przyszłe lata, być może stanowiąc o sile przyszłej kadry nie tylko naszego miasta, ale i kraju. W przyszłym roku szkolnym odbędzie się następny cykl zawodów „Ligi Pięciu Miast”, a celem Klubu na tą edycję będzie zdobycie trzeciego miejsca w klasyfikacji ogólnej.

Ceny zamieszczone na stronie www.ukswodnik.erz.pl nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego i nie jest ofertą w rozumieniu art.66 Kodeksu Cywilnego.
Właściciel strony szanuje prywatność każdej osoby, która odwiedza jej strony internetowe. Jakiekolwiek informacje zebrane na temat Państwa będą użyte w pierwszym rzędzie do wykonania usługi, którą Państwo zamówiliście oraz do poprawy naszej obsługi względem Państwa. Powyższe cele realizujemy poprzez odpowiednie wykorzystanie informacji.

Podane informacje nie będą ujawniane żadnym innym podmiotom z wyjątkiem właściciela strony, firm do niej należących lub stowarzyszonych, jej agencji reklamowych, dealerów lub koncesjonariuszy, oraz innych firm, z którymi właściciel strony aranżuje usługi dla Państwa korzyści.

Będzie się to odbywać zgodnie z odpowiednimi przepisami prawa, dotyczącymi ochrony danych. Dane mogą być przechowywane i przetwarzane w granicach bądź poza granicami Unii Europejskiej, w różnych częściach świata. Macie Państwo prawo do wglądu do swoich danych, prawo do ich poprawiania oraz prawo zgłoszenia nam sprzeciwu wobec używania informacji o Państwu. Dołożymy wszelkich możliwych starań, aby spełnić Państwa życzenia. Prosimy jednak pamiętać, że pewne przepisy prawne, w szczególności regulujące kwestie bezpieczeństwa lub finansów mogą wykluczać niektóre działania. Jeśli mają Państwo dodatkowe pytania, których wyjaśnienie nie znajduje się na naszych stronach internetowych, prosimy je przesłać na adres z działu kontakt oglądanej strony.

z dopiskiem "Biuro Obsługi Klienta – Dane Osobowe".

Wszystkie dane osobowe gromadzone, przechowywane są i przetwarzane przez Pulawski Group z zachowaniem odpowiednich środków bezpieczeństwa, spełniających wymagania polskiego prawa. Nasza polityka ochrony danych osobowych opracowana została na podstawie polskich (Ustawa o ochronie danych osobowych z dn. 29 sierpnia 1997 r., Dz.U. nr 133 poz. 883 z późn. zm.) i międzynarodowych przepisów prawnych.

Zwracamy Państwa uwagę, iż korzystanie z tej strony internetowej oznacza Państwa akceptację naszej Polityki ochrony danych osobowych.